O nas

Jesteśmy studiem projektowym, które kompleksowo zrealizuje Twoją wizję.

Przemyślany projekt, odpowiedni dobór materiałów oraz doświadczona ekipa produkcyjna – to wszystko oferujemy w standardzie. Jesteśmy po to, aby wspólnie z naszymi Klientami tworzyć różnorodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy zarówno projekty wnętrz prywatnych – domów i mieszkań, jak i przestrzeni użyteczności publicznej, takich jak sklepy, restauracje, kawiarnie, hotele. Naszą przewagą jest pełna opieka nad projektem: od koncepcji, przez projekt wykonawczy, pomoc przy wyborze wyposażenia aż po produkcję mebli.

Początkowo pracowaliśmy w oparciu o dostawców różnych rozwiązań, jednak z czasem rozwinęliśmy nasz park maszynowy do takiego rozmiaru, że obecnie wszystko wykonujemy u siebie. Dzięki temu mamy całkowitą kontrolę nad procesem produkcji i możemy pochwalić się nie tylko najwyższą jakością, ale także konkurencyjnymi kosztami.

Doświadczenie

Nobo Design to ludzie, którzy tworzą unikalne projekty od 2005 roku. Lata doświadczeń i wielu wyzwań umożliwiły nam wypracowanie sprawdzonej metodologii projektowania, która polega na odkrywaniu zależności pomiędzy formą a funkcją. Otwarty umysł i dogłębne zrozumienie nie tylko procesu projektowania, ale także produkcji umożliwiają nam tworzenie ciekawych i funkcjonalnych projektów.

Perfekcja

Szukamy najlepszych rozwiązań, testujemy różne materiały i procesy technologiczne a wszystko po to, aby móc sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Nieustająco udoskonalamy nie tylko proces twórczy, ale także siebie, aby móc dostarczać jak najlepsze produkty.

Nowości

Nie gonimy ślepo za nowościami, ponieważ nie wszystko co nowe warte jest wdrożenia. Przyglądamy się natomiast innowacyjnym rozwiązaniom, testujemy je i dopiero gdy okazują się dobrym pomysłem – wprowadzamy w życie. Obserwujemy trendy i wykorzystujemy z nich to, co najlepsze.

Technologia

Z doświadczenia wiemy, że nawet perfekcyjnie zaprojektowane wnętrze pokazane w postaci tradycyjnej wizualizacji 3D dalekie jest od efektu, jaki daje technologia VR. Wykonujemy więc w naszym studio projektowym spacery wirtualne, dzięki którym Klient po założeniu specjalnych gogli przenosi się do wirtualnego wnętrza swojego domu czy mieszkania. Może po nim chodzić, oglądać pomieszczenia z różnych miejsc i poczuć, że jest faktycznie w środku wykreowanego świata. Naprawdę robi wrażenie.

Relacje

Stawiamy na budowanie silnych i długotrwałych związków z Klientami opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Wierzymy, że podstawą udanej współpracy jest dialog, dlatego też od początku projektu jesteśmy nastawieni na komunikację. Rozmawiamy, pytamy, proponujemy a przede wszystkim – słuchamy o tym, na czym Ci zależy, aby jak najlepiej móc spełnić Twoje oczekiwania.