STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

No. 01

INSPIRACJE

PROJEKT FUNKCJONALNY

Punktem wyjścia do stworzenia idealnego wnętrza jest optymalne rozplanowanie przestrzeni. Naszą pracę zaczynamy zatem od rozmowy z Klientem, który mówi czego dokładnie oczekuje lub tylko naprowadza nas we właściwe rejony własnych oczekiwań i pozwala się zaskoczyć pomysłem.

Na tym etapie powstaje projekt funkcjonalny pokazujący rozmieszczenie umeblowania na rzucie mieszkania.

No. 02

WIZUALIZACJE – PROJEKT KONCEPCYJNY

Można pięknie opowiadać o danej rzeczy, używać wyszukanej terminologii czy metafor a mimo to odbiorca nadal nie będzie miał pełnego obrazu.

My uważamy, że obraz to podstawa. Każdy nasz projekt wizualizujemy, dzięki czemu widać jak wszystkie elementy będą wyglądały we wnętrzu.

Wspólnie z Klientem pracujemy nad wizualizacjami aż do momentu wypracowania idealnego projektu koncepcyjnego mieszczącego się w ramach wcześniej zaplanowanego budżetu.

No. 03

RYSUNKI – PROJEKT WYKONAWCZY

Produkcja mebli to proces twórczy, gdzie liczy się piękno i estetyka, ale jakość wykonania jest dla nas równie ważna. Przekazujemy naszym klientom rysunki techniczne, żeby mogli przeanalizować każdy element projektu – od pełnych wymiarów mebla aż po rodzaj użytych materiałów.

No. 04

REALIZACJE

Ostatnim etapem jest proces produkcji. Manufaktura nobo design to doświadczona ekipa i nowoczesny sprzęt, dlatego też jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie wszystko: meble do kuchni, nowoczesną zabudowę łazienkową, skomplikowane w formie meble, ażurowe elementy, grafikę naścienną...

Z najwyższą starannością o jakość tworzymy unikalne realizacje w ustalonym z klientem terminie. Cenimy jakość, ale także terminowość. Nasi Klienci nie muszą zajmować się nadzorem prac, od tego mają nas.