STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
  • Woronicza 31 (qbik loft)
    02-640 Warszawa
  • (+48) 502 603 465
  • biuro@nobodesign.eu
  • monday - friday 9-19

KLIENCI INDYWIDUALNI

Szukasz kogoś, kto zaprojektuje od podstaw Twoje wymarzone mieszkanie? A może większość jest już gotowa i potrzebujesz jeszcze tylko pomysłu na kilka mebli? Niezależnie od tego, na którym etapie realizacji jesteś – zajmiemy się tym.

Koszt projektu funkcjonalnego wraz z nieodłącznymi wizualizacjami pomieszczeń to 50 zł za m2 . Jeśli potrzebujesz natomiast pomysłu jedynie na część pomieszczenia i chcesz nas wziąć jako wykonawce – zrobimy to w gratisie.

Napisz, zadzwoń lub przyjdź zapytać o szczegóły.

PROJEKTANCI WNĘTRZ I ARCHITEKCI

Jesteś projektantem wnętrz lub architektem i chcesz wykorzystać w swoich projektach nasze meble? Napisz do nas, a otrzymasz katalog mebli nobo design w 3D ze zgodą na ich bezpłatne wykorzystywanie w Twoich projektach.

A może szukasz doświadczonej firmy wykonawczej, która pomoże Ci zrobić nawet najbardziej skomplikowane meble? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

SKLEPY

Prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy i chcesz mieć w ofercie nasze meble? Skontaktuj się z nami.

KLIENCI INSTYTUCJONALNI

Reprezentujesz firmę i potrzebujesz wyjątkowego, tworzonego na indywidualne zlecenie wystroju wnętrza. Oryginalne meble na wymiar a także niepowtarzalne wykończenie i detale aranżacyjne to nasza specjalność.