STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
murale

Murale a wnętrza

Instagram

Zwracasz uwagę idąc ulicami na murale? Jeśli nie, to pora to zmienić, bo potrafią sprawić, że obskurna kamienica zmienia się w interesujący budynek. Murale odmieniają budynki z zewnątrz, ale mogą także wspaniale odmieniać wnętrza.Dobrze dobrane do wnętrza sprawią, że będzie nie tylko unikalne, ale po prostu ładniejsze. Trzeba mieć jednak sporo odwagi na taki ruch, ponieważ równie łatwo jak poprawić – można zepsuć.

Na początek trzeba wybrać motyw. Zdecydowanie najczęstszym wyborem są kwiaty, ale co ciekawe osoby decydujące się na mural wybierają ludzkie twarze. I to wcale nie kogoś z najbliższych. Ciekawym pomysłem jest niepełne ukazanie oblicza malowanej osoby, dzięki czemu pozostaje pewne niedopowiedzenie, tajemnica. Ważne jest tutaj, żeby grafika nie miała zbyt dużej konkurencji w postaci zwracających uwagę wnętrz czy innych przedmiotów. Jasne wnętrza będą świetnym tłem.

murale nobo design

murale nobo design

murale

Inaczej sytuacja ma się z motywami florystycznymi. Te mogą stanowić świetne tło dla reszty pomieszczenia.  

mural kwiaty

mural kwiaty

I jeszcze jeden przykład, tym razem ptasi ;-) Piękny.mural sowy