STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU

Blog Nobo Design

Blog nobo design to zbiór pięknych zdjęć z autorskimi krótkimi artykułami. Nowoczesne meble, manufaktura, niepowtarzalne wnętrza, design dla dzieci i dorosłych, wyjątkowe zakątki świata i Polski, topowe restauracje...
O tym piszemy.

 • __09

  12-09-2016

  Minimalizm po japońsku

  Prosta forma, funkcjonalność oraz precyzja wykonania – tak postrzegane jest zazwyczaj wszystko, co zostało wykonane w stylu japońskim. Współczesne trendy w projektowaniu przestrzeni architektonicznej i przedmiotów codziennego użytku udowadniają, że również japońskie wzornictwo idealnie wpisuje się w kanon zachodniej estetyki, uzupełniając ją o wyjątkowe,...

  Czytaj dalej
 • __06

  25-06-2016

  Murale a wnętrza

  Zwracasz uwagę idąc ulicami na murale? Jeśli nie, to pora to zmienić, bo potrafią sprawić, że obskurna kamienica zmienia się w interesujący budynek. Murale odmieniają budynki z zewnątrz, ale mogą także wspaniale odmieniać wnętrza.

  Czytaj dalej
 • __06

  21-06-2016

  Locale - unikalne wnętrze

  PRL-owskie brzydkie osiedle jakich mnóstwo w całej Polsce. Pozornie nic specjalnego – wysokie bloki z wielkiej płyty, nieciekawe place zabaw dla dzieci, na których nikogo nie ma, trochę drzew. Miejsce, w którym trudno spodziewać się czegoś godnego uwagi. A jednak.

  Czytaj dalej
 • __06

  18-06-2016

  Design w wydaniu kawiarnianym

  Picie kawy stało się modne. Oczywiście nie w zaciszu domowym, tylko w kawiarni. No a skoro mamy płacić około 10-13 zł za kawę, to niech to będzie przyjemność w wyjątkowym wnętrzu.

  Czytaj dalej
 • __06

  15-06-2016

  Pozornie chaotyczne projektowanie wnętrz

  Wydawać by się mogło, że projektowanie wnętrz to nic trudnego. Wystarczy dobrać meble i dodatki w jednej stylistyce i voila!

  Czytaj dalej
 • __06

  11-06-2016

  Concept store

  Concept store – to brzmi dumnie. A co tak naprawdę kryje się za tym określeniem? Sklep... Tyle że jest to sklep stworzony według określonej myśli przewodniej, czy też konceptu.

  Czytaj dalej