STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
meble tapicerowane

Meble tapicerowane

Instagram

Meble tapicerowane powróciły do łask. Jeszcze nie tak dawno temu szczytem luksusu było posiadanie kanapy skórzanej. Dziś tendencja jest zgoła odwrotna. Zgodne z trendami są meble tapicerowane.Mają wiele zalet – wybór kolorów jest niemal nieograniczony, są przyjemne w dotyku, ciepłe, wprowadzają do wnętrza element przytulności.

Co więcej – można wybierać nie tylko wśród oferty sklepowej, ale także stworzyć swoje wymarzone projekty. I nie chodzi tutaj tylko o wybór kolorów, ale także o design. Kanapa może być nowoczesna, utrzymana w estetyce lat trzydziestych czy stylu skandynawskiego.

meble tapicerowane

meble tapicerowane nobo design

meble tapicerowane

meble tapicerowane

meble tapicerowane

Meble tapicerowane mają tylko jedną wadę – trzeba uważać, by ich nie pobrudzić. Nie sprawdzą się przy maleńkich dzieciach, które często mają brudne rączki i nie mogą pojąć, że nie wszystko zmieści się do pralki. Nie sprawdzą się w mieszkaniach posiadaczy czworonożnych zwierząt. Psu co prawda da się wytłumaczyć, żeby kładł się na podłodze a nie na sofie, jednak to i tak nie ustrzeże od sierści na meblu. Ale jak przekonać kocura, żeby trzymał się z dala od przytulnej kanapy?