STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
przezroczyste krzesło nobo design

PRZEZROCZYSTE KRZESŁO

Instagram

Najbardziej znane na świecie przezroczyste krzesło to Louis Ghost, które choć nie wszyscy kojarzą z nazwy, to jednak większość osób zainteresowanych urządzeniem pięknego wnętrza zna z widzenia.Wariantów słynnego Ghosta są dziesiątki – poczynając od wariacji kolorystycznych na modyfikacjach kształtów kończąc. Wielu twórców inspirowało się słynnym modelem tworząc własne projekty. Niektórzy wprowadzali tak subtelne zmiany, że amator nie odróżni takich tworów od oryginału. Inni zaś brali słynne przezroczyste krzesło wyłącznie jako inspiracje, tworząc zupełnie nowe modele, które z oryginałem wspólną mają tylko przezroczystość.

przezroczyste krzesło

przezroczyste krzesło

przezroczyste krzesło

 

Manufaktura nobo design poszła tą drugą drogą. Louis Ghost był tylko inspiracją, której efektem końcowym zostało unikalne przezroczyste krzesło FANTOM. FANTOM to połączenie transparentnego, nowoczesnego materiału z surowym drewnem. Miks nowoczesności z tradycją, zimnych tafli PMMA z ciepłym drewnem. Na życzenie klienta może powstać model z dowolnym drewnianym wykończeniem nóg i podłokietników, dzięki czemu idealnie dopasuje się do innych mebli.

Krzesło choć nowoczesne w formie, świetnie będzie wyglądać nie tylko w designerskich, prostych wnętrzach, ale także przez kontrast w mieszkaniach zdominowanych przez styl bardziej wyszukany, glamour czy nawet art deco. Wbrew pozorom konsola w stylu art deco i przezroczyste krzesło to niezwykle udana para.

art deco meble