STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
sukha amsterdam

TAK POWINNY WYGLĄDAĆ WNĘTRZA SKLEPÓW

Instagram

Na świecie już są, teraz czekamy na to, aż trafią do Polski. Niebanalnie urządzone miejsca, gdzie sprzedaje się przeróżne przedmioty.Teoretycznie można by takie miejsce nazwać po prostu sklepem. Ale pojęcie sklep w odniesieniu do Sukha to jakieś nieporozumienie. Sukha jest miejscem, którego celem nadrzędnym jest generowanie sprzedaży, jednak dzięki niepowtarzalnemu wystrojowi wnętrza zupełnie o tym zapominamy.

Wchodzimy do środka a tam wnętrza, które sprawiają, że chciałoby się usiąść przy stoliku, napić kawy i kontemplować otoczenie. Wokół otaczają nas piękne przedmioty o miękkich liniach i stonowanych kolorach. Futrzane narzuty, ręcznie tkane narzuty w nieco babcinym stylu, miękkie poduchy. A wszystko to w stonowanej, nienarzucającej się kolorystyce, dzięki czemu żaden przedmiot nie wydaje się ważniejszy. A jednocześnie wszystko jest ważne.

Fajnym pomysłem jest zaaranżowanie przestrzeni w ten sposób, że fotografia niemal każdego kąta mogłaby trafić do magazynu wnętrzarskiego. Wszystko do siebie pasuje i nie ma żadnej przypadkowości. Jeśli design, to design w jednym stylu. Jeśli kolory, to z jednej palety barw. Godna podziwu wytrwałość.

W sklepie oprócz ubrań oraz dodatków do domu można nabyć także meble, które świetnie się wpiszą nie tylko w tradycyjny wystrój wnętrz, ale także pięknie dopełnią i ocieplą surowy z natury loft.

Sukha to sklep, na jakie czekam z niecierpliwością w Polsce. Oby jak najszybciej dobre wzorce wystroju trafiły i do nas.

wnętrze Sukha

wnętrza Sukha

wnętrza Sukha

wnętrza Sukha

 foto: Paulina Arcklin