STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
Paulina Arcklin, loft

BIAŁY LOFT A LA PAULINA ARCKLIN

Instagram

Loft to miejsce, które z założenia nie jest dla każdego. Raz – że jest ich stosunkowo niewiele, dwa – że ceny nie są przyjazne zwykłemu człowiekowi. O ile oczywiście w ogóle można mówić o przyjaznych cenach w odniesieniu do nieruchomości.Loft ma jednak w sobie coś takiego, że wielu osobom się podoba. Ma ogromny potencjał, który dobrze wykorzystany sprawi, że będzie to wnętrze wyjątkowe. Na pewno trochę surowe, bo takie było jego pierwotne założenie, ale jednocześnie piękne. Co ciekawe, nie jest niemożliwe, żeby loft przemienił się w niezwykle przytulne miejsce. Do tego trzeba jednak dużego wyczucia, które ma Paulina Arcklin.

Powiedzieć o Arcklin, że jest stylistką wnętrz i fotografką, to jak powiedzieć o katedrze Notre Dame, że to jeden z kościołów na świecie. Arcklin jest wybitną styliską i takąż samą fotografką. To osoba, która sprawi, że loft nabierze przytulności a sklep z designerskimi rzeczami stanie się mekką osób zainteresowanych tą tematyką. Jak ona to robi? Teoretycznie proste: dużo, bardzo dużo bieli, trochę starego drewna, dobry design i przede wszystkim świetnie dobrane dodatki.

Duża, gliniana donica niedbale bielona farbą a w niej... Małe drzewko. Tuż obok pordzewiałe ze starości naczynie, w którym palą się świece. Obok stolik zrobiony ze starych dech malowanych na biało, a na nim druciany koszyk, dwie trupie czaski i fotografie ludzi.

loft. nobo design

Albo takie zestawienie: całe białe wnętrze a w nim trochę prostych mebli ze starego drewna, ogromne i bogato zdobione drzwi, które są tylko ozdobą. Do tego hamak domowej roboty, gdzie siedzisko zostało zrobione z czarnej haftowanej chusty, a na nim miękkie koce i poduchy.

loft. nobo design

Fascynujące, jak można sprawić, że surowe wnętrze nabierze takiej miękkości i stanie się miejscem, w którym dobrze będą wyglądały zarówno nowoczesne meble, jak i dodatki vintage.

loft. nobo design

loft. nobo design

loft. nobo design

loft. nobo design

loft. nobo design

loft. nobo design

 

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Pauliny Arcklin.