STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
nowoczesne meble. nobo design. krzesło

NOWOCZESNE MEBLE

Instagram

Dostałeś wreszcie podwyżkę, łaskawy bank udzielił ci pokaźny kredyt na nowe mieszkanie. Deweloper dał nawet kilka tysięcy zniżki a ekipa remontowa – o dziwo – przekroczyła obiecany termin tylko o dwa miesiące. I teraz zaczynają się schody.Teoretycznie można przystąpić do urządzania wnętrz, tylko gdzie znaleźć nowoczesne meble? Pierwszym logicznym rozwiązaniem wydaje się wsiąść w samochód i udać się do kilku sklepów meblowych na poszukiwania. I tutaj pojawia się rozczarowanie. Nie znalazłeś niczego oryginalnego. Niczego, co mieściłoby się w kategorii nowoczesne meble. A design rodem z IKEA, meble w stylu indyjskim czy przedmioty nieudolnie imitujące styl Ludwika nie są w kręgu twoich zainteresowań. Czas zatem rozpocząć zakupy w Internecie. Tam możecie znaleźć m.in. takie oryginalne przedmioty:

Designerskie krzesło UNIQUE. Piękne, funkcjonalne i niepowtarzalne.

nowoczesne meble. nobo design. stolik

http://sklep.nobodesign.eu/index.php?id_product=10&controller=product

Stolik świetnie będzie się komponował np. z lampą Morosini Diamond 120.

nowoczesne meble. nobo design. półki

http://sklep.nobodesign.eu/index.php?id_product=14&controller=product

Półki można dowolnie ze sobą łączyć dzięki systemowi nacięć. Na zdjęciu przedstawiona jest kompozycja w poziomie, ale równie dobrze można całość zawiesić w pionie. Można także zamówić dowolne zestawienia kolorystyczne, np. szarość z czerwienią.

Sklepy internetowe z meblami mają coraz bogatszą ofertę i powstaje ich coraz więcej. Może za kilka lat będziemy mieli takie przybytki także w realu, na razie jednak po nowoczesne meble udajemy się do sklepów internetowych, np takich jak http://nobodesign.eu/.