STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU
design dla dzieci

DESIGN W STYLU RETRO

Instagram

Na świecie pojawia się nowy człowiek a wraz z tym wiekopomnym wydarzeniem najbliższa rodzina zwykle wpada w szał.Szał zakupów ogarnia wszystkich – od dziadków przez rodziców a na znajomych kończąc. Wszyscy chcą coś kupić maluchowi. W sumie dobrze. Tylko czasami prezenty okazują się zupełnie nietrafione – jak np. modne jeszcze kilka lat temu chodziki. Nie dość, że okazały się niewskazane dla prawidłowego rozwoju młodego człowieka, to jeszcze trąciły tandetą. Czasy się zmieniły – trochę – i coraz więcej osób stawia na design. I słusznie. Bo dobry design może towarzyszyć nawet maluchom. Zamiast chodzików czy popularnych plastikowych jeździków w milionach pstrokatych kolorów można podarować dziecku automobil stylizowany na model retro.

design dla dzieci - VILAC

 

http://www.juniorhipster.com/2014/11/23/vilac-vintage-style-silver-ride-on-car/
 

Maluch co prawda nie doceni pięknej formy, za to z pewnością i tak będzie zachwycony nowym gadżetem. A nasze designerskie meble nie będą się wstydzić za stojący obok obiekt pasujący do nich jak – nie przymierzając – pięść do oka.

designerskie wnętrze

http://decor8blog.com/